VIDEO/ E pabesueshme! Shikoni çfarë gafe bën futbollisti i Realit...

VIDEO/ E pabesueshme! Shikoni çfarë gafe bën futbollisti i Realit...

17:23, 05/12/2020

Ka përfunduar në barazim pa gola pjesa e parë mes Sevillas dhe Real Madridit e vlefshme për La Liga.

Në minutën e 8’ ishte Junior Vinicius i cili bëri një gafë të rëndë pavarësisht se porta ishte bosh.

Futbollisti i Realit pësoi huq duke u turpëruar keq.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco