VIDEO/ Çfarë kërkon në mes të fushës? Gafa e Ter Stegen, Atletico në avantazh ndaj Barçës...

VIDEO/ Çfarë kërkon në mes të fushës? Gafa e Ter Stegen, Atletico në avantazh ndaj Barçës...

22:07, 21/11/2020

Atletico Madrid ka shënuar në fund të pjesë së parë për të zhbllokuar ndeshjen ndaj Barcelonës.

Vendasit realizojnë 1-0 falë gafës së Ter Stegen. Portieri gjerman gabimisht doli deri në mes të fushës dhe ia bëri më të lehtë Carrascos shënimin e golit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco