VIDEO/ Zhbllokohet sfida në Juventus - Barcelona

VIDEO/ Zhbllokohet sfida në Juventus - Barcelona

21:17, 28/10/2020

Barcelona ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Juventus, e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampioneve.

Në minutën e 14’ ishte sulmuesi Dembele që provoi fatin me një goditje nga jashtë zone, pas asistim të Lionel Messit.

Topi i goditur nga 23 vjeçari u devijua nga mbrojtësi i Juventus, duke kaluar mbi trupin e Wojciech Szczesny.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco