VIDEO/ Momenti kur Neymar e turpëron keq futbollistin shqiptar, çfarë klasi!

VIDEO/ Momenti kur Neymar e turpëron keq futbollistin shqiptar, çfarë klasi!

12:09, 28/09/2020

Neymari zhvilloi një ndeshje spektakolare në fitoren 2-0 të Paris Saint-Germain ndaj Stade de Reims.

Valon Berisha ishte “viktimë” e aftësive mahnitëse të Neymarit i cili bëri një driblim të pabesueshëm i cili më pas u kthye në “hit” në rrjetet sociale.

27-vjeçari e la mesfushorin kosovar të shtangur me një lëvizje të vetme të topit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco