VIDEO/ Interi bën të pabesueshmen. Gol ‘dramatik’ në minutën e fundit!

VIDEO/ Interi bën të pabesueshmen. Gol ‘dramatik’ në minutën e fundit!

22:40, 26/09/2020

7 gola u shënuan në sfidën mes Interit dhe Fiorentinës të zhvilluar në “San Siro” e vlefshme për javën e dytë në Serie A.

Ky dueli ishte me të vërtetë dramatik pasi zikaltrit në dy minutat e fundit realizojnë dy gola duke marrë 3 pikë të arta, shkruan SYRI.net.

Në minutën e 88’ ishte Lukaku që brazoi shifrat në 3-3, kurse vetëm 45 sekonda më vonë Danilo D'Ambrosio bën heroin duke i dhuruar Interit fitoren.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco