VIDEO/ Penallti për Man United, shikoni ekzekutimin e Matës...!

VIDEO/ Penallti për Man United, shikoni ekzekutimin e Matës...!

22:20, 22/09/2020

Manchester United ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen në transfertë ndaj Luton e vlefshme për Kupën Carabao.

Në minutën e 44’ ishte Juan Manuel Mata i cili nuk gaboi përballë pikës së penalltisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco