FOTO/ Notat e lojtarëve: Milan 2-0 Bologna, Ibrahimovic më i miri

FOTO/ Notat e lojtarëve: Milan 2-0 Bologna, Ibrahimovic më i miri

23:15, 21/09/2020

Milani e ka nisur me fitore sezonin e ri në Serie A.

“Rossonerët” kanë triumfuar në “San Siro” me rezultatin e pastër 2-0 ndaj Bolognës, në një ndeshje ku shkëlqeu Zlatan Ibrahimovic.

“Bomberi” suedez realizoi dy gola duke u shpallur në këtë mënyrë edhe lojtari më i mirë i ndeshjes. Kurse vlerësimi më i ulët i takoi mbrojtësit mik, Dijks, ja të gjitha notat e lojtarëve:

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco