VIDEO/ Festë në Londër, Bales i rikthehet buzëqeshja tek Tottenhami

VIDEO/ Festë në Londër, Bales i rikthehet buzëqeshja tek Tottenhami

15:11, 18/09/2020

Në Qendrën Stërvitore të Tottenham, pak minuta më parë ka mbërritur Gareth Bale dhe Sergio Reguilon.

Mediat britanike raportojnë se dy futbollistët do të kompletojnë transferimin e tyre tek “Spurs” dhe sezonin e ri do të veshin fanellën e skuadrës londineze.

Bale do të rikthehet tek Tottenhami në formë huazimi ku londinezët do të paguajnë gjysmën e pagës kurse pjesën e mbetur Reali.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco