Nuk është vetëm Ronaldo, një tjetër bardhezi po shkon drejt altarit

Nuk është vetëm Ronaldo, një tjetër bardhezi po shkon drejt altarit

21:56, 15/09/2020

Ky mund të quhet një vit i mbarë për Juventusin, sa i përket martesave.

Pas njoftimit për dasmën e yllit të skuadrës, Cristiano Ronaldo, një tjetër bardhezi po shkon drejt altarit.

Image

Bëhet fjalë për brazilianin Douglas Costa, i cili do të kurorëzojë së shpejti dashurinë e tij me Natalia Felix.

Lajmin çifti e ka dhënë përmes rrjeteve sociale ku nuk kanë munguar as urimet e shumta

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco