Tronditet Champions League, 2 raste me Koronavirus para çerekfinales te ky klub

Tronditet Champions League, 2 raste me Koronavirus para çerekfinales te ky klub

22:13, 09/08/2020

Futbolli europian është tronditur nga lajmi i fundit rreth Atletico Madridit.

Te spanjollët janë konfirmuar dy pjesëtarë të klubit me Koronavirus.

Lajmi u konfirmua nga “El Colchoneros” në faqen zyrtare.

Rezultatet e fundit të analizave vijnë 4 përpara ndeshjes çerekfinale të Ligës së Kampioneve me Leipzigun në Lisbonë të Portugalisë.

Atletico Madridi komunikoi se do të zbatojë në mënyrë strikte protokollin shëndetësor për t’u mbrojtur nga Koroanvirusi.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco