PSG i vendos kusht Barçës/ Për të marrë Neymarin duhet të paguhet...

PSG i vendos kusht Barçës/ Për të marrë Neymarin duhet të paguhet...

13:54, 16/07/2020

Paris Saint-Germain i ka bërë të qartë Barcelonës kriteret për transferimin e Neymarit.

28-vjeçari prej kohësh është përfolur në media për një rikthim të bujshëm në “Camp Nou” pasi nuk ndihet i lumtur tek klubi francez e cila para 3 vitesh pagoi plot 222 milionë euro për të blerë kartonin e brazilianit.

Sipas burimeve të “El Chiringuitos”, Paris Saint-Germaini kërkon nga Barcelona 80 milionë euro plus Ousmane Dembelen në shkëmbim për Neymarin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco