Eduard Prodani: Ja ndryshimi mes Tiranës dhe rivalëve Kukësi dhe Partizani

Eduard Prodani: Ja ndryshimi mes Tiranës dhe rivalëve Kukësi dhe Partizani

23:44, 12/07/2020

Çfarë ka kjo Tiranë më shumë se sa rivalët e saj, që është shumë pranë titullit kampion në javët e mbetura të këtij sezoni të Kategorisë Superiore?!  Kësaj pyetje ka tentuar t’i japë përgjigje një ish-drejtues i lartë i Partizanit, Eduard Prodani, i cili i ftuar në “Fair Play” në SYRI TV, deklaroi:    

“Kukësi dhe Partizani kanë vuajtur nga mungesa e stabilitetit në këtë sezon. Edhe Tirana ka vuajtur nga mungesa e stabilitetit, por  ndryshimet që bëri në këtë sezon, i dolën për mirë”. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco