VIDEO/ Januzaj i dhuron fitoren Real Sociedadit, shikoni çfarë goli shënon shqiptari!

VIDEO/ Januzaj i dhuron fitoren Real Sociedadit, shikoni çfarë goli shënon shqiptari!

23:30, 28/02/2020

Real Sociedad fitoi me rezultatin 1-0 në përballjen në shtëpi ndaj Valladolidit.

Golin e vetëm të takimit e realizoi futbollisti me origjinë shqiptare, Adnan Januzaj i cili u tregua i saktë duke mposhtur portierin kundërshtar.

Kujtojmë që Januazaj ka zhvilluar 15 ndeshje në ligën spanjolle dhe kishte shënuar vetëm një herë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco