FOTO/ Real Madridit -Manchester City, notat e lojtarëve. Ja kush shkëlqeu në ‘Bernabeu’

FOTO/ Real Madridit -Manchester City, notat e lojtarëve. Ja kush shkëlqeu në ‘Bernabeu’

23:17, 26/02/2020

Në “Santiago Bernabeu” u luajt takimi i parë i 1/8-ave të finaleve të Champions League mes Real Madridit dhe Manchester Cityt, shkruan Syri.net.

Kampionët e Anglisë fituan me përmbysje 2-1, duke hedhur një hap para drejt çerekfinaleve.

Isco shënoi për madrilenët, por anglezët përmbysën me Gabriel Jesus dhe de Bruyne.

Më poshtë mund të shihni notat e lojtarëve të të dy ekipeve.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco