VIDEO/ Edison Cavani tregon se kush është goli i tij i preferuar

VIDEO/ Edison Cavani tregon se kush është goli i tij i preferuar

10:08, 24/02/2020

Edinson Cavani mbërriti në verën e vitit 2013 tek PSG nga Napoli për shumën e 64 milionë €. 

Që nga ajo kohë, uruguaiani ka shënuar 200 gola për klubin kryeqytetas, duke u shpallur dhe golashënuesi më i mirë në historinë e parisienëve. Por cili është goli i preferuar për të? 

Në një prononcim për mediat, “El Matador” dha edhe përgjigjen.

“Goli im i preferuar është ai ndaj Marsejës në minutat e fundit në vitin 2017”, u përgjigj sulmuesi i njohur.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco