VIDEO/ Rrahje masive mes tifozëve të Valencias dhe Barcelonës

VIDEO/ Rrahje masive mes tifozëve të Valencias dhe Barcelonës

15:16, 25/01/2020

Tifozët e Valencias dhe Barcelonës janë përplasur fizikisht  mes njëri-tjtërit përpara fillimit të sfidës mes të dy klubeve.

Incidenti ka ndodhur një orë më parë, ku u panë shumë tifozë të godisnin njërit-tjetrin me shkopinj, karrige, fishekzjarrë dhe shufra hekuri.

Një person deri më tani është arrestuar, ndërsa 16 të tjerë janë shpallur në kërkim.

Kujtojmë që ndeshja mes dy skuadrave fillon në orën 16:00

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco