VIDEO/ Befasohet Liverpool, Wolves barazon rezultatin

VIDEO/ Befasohet Liverpool, Wolves barazon rezultatin

22:22, 23/01/2020

Wolves ka arritur të barazoi rezultatin 1-1 ndaj Liverpoolit, ndeshje e vlefshme për javën e 24-të Premier League.

Në minutën e 51’ ishte Jimenez që realizoi pas një aksioni të bukur nga skuadra vendase.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco