Rey Manaj mbërrin në Barcelonë

Rey Manaj mbërrin në Barcelonë

18:10, 17/01/2020

Rey Manaj ka mbërritur në Barcelonë. Sulmuesi shqiptar pasditen e sotme ka udhëtuar drejt Katalonjës për të finalizuar detajet e fundit të kontratës me klubin e ri.

Manaj do të kryejë vizitat mjekësore dhe më pas do të firmosë me Barcelona B.

Debutimi i sulmuesit me ekipin e ri do të jetë javën e ardhshme.

22 vjeçari u transferua nga Albacete tek Barcelona B.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco