FOTO/ Festoi ditëlindjen e 33-të, zbulohet dhurata speciale e Mauro Icardit për Wanda Naran

FOTO/ Festoi ditëlindjen e 33-të, zbulohet dhurata speciale e Mauro Icardit për Wanda Naran

21:11, 12/12/2019

Pak ditë më parë, Wanda Nara, bashkëshortja dhe agjentja e Mauro Icardi, festoi ditëlindjen e saj të 33-të.

Të shumtë ishin miqtë e ftuar nga Wanda për të festuar këtë ditë speciale. Sigurisht që edhe dhuratat në këtë ditë të veçantë për të nuk kanë munguar, por modelja në llogarinë e saj në Instagram ka vendosur të postoi dhuratën speciale të bashkëshortit të saj.

Mauro i ka dhuruar partneres së tij një vaskë, e cila mban të shënuar aty emrin e Wandës, të shoqëruar me imazhin e kullës Eiffel.

Diçka romantike nga sulmuesi argjentinas, por njëkohësisht edhe e veçantë, të cilën 33-vjeçarja nuk do ta harrojë kurrë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco