VIDEO/ Futbollistit i Lyon shënon një gol spektakolar

VIDEO/ Futbollistit i Lyon shënon një gol spektakolar

22:53, 10/12/2019

Lyon është duke barazuar 2-2 kundër Leipzig në shtëpi.

Golin e parë për skuadrën franceze e shënoi Aouar.

21 vjeçari goditi bukur në drejtim të portës, duke mos i dhënë asnjë shans portierit për ta kapur topin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco