FOTO/ Ish-lojtari i Interit përfshihet në aksident automobilistik, përplasje e fortë...

FOTO/ Ish-lojtari i Interit përfshihet në aksident automobilistik, përplasje e fortë...

15:15, 06/12/2019

Ivan Cordoba është bërë pjesë e një aksidenti automobilistik në Komo të Italisë.

Mediat italiane raportojnë se ish-lojtari i Interit ishte duke udhëtuar me makinën e tij tip “Range Rover”, kur pasi mori kthesë u përplas me një motoçikletë. 

Nga ky aksident mbeti i dëmtuar një burrë 57-vjeçar i cili pas ndihmës së parë mjekësore është jashtë rrezikut për jetën.

Cordoba pas aksidentit ndaloi menjëherë duke i dhënë ndihmën e parë të dëmtuarit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco