VIDEO/ Ozil nervozohet me shokun e skuadrës, shikoni reagimin e tij pas humbjes!

VIDEO/ Ozil nervozohet me shokun e skuadrës, shikoni reagimin e tij pas humbjes!

10:05, 06/12/2019

Arsenali u mposht me rezultatin 2-1 nga Brighton për duelin e vlefshëm në Premier League.

Vërshëllima e fundit e gjyqtarit ishte zhgënjyese për yllin gjerman, Mesut Ozil i cili u shfaq i nervozuar me shokët e skuadrës.

Siç mund ta shihni në videon më poshtë Ozil shfaqet duke i bërtitur Alexandre Lacazettes.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco