VIDEO/ Lojtarët e Egnatias bëjnë sërf në fushën e lojës, pamjet kanë bërë xhiron në rrjetet sociale

VIDEO/ Lojtarët e Egnatias bëjnë sërf në fushën e lojës, pamjet kanë bërë xhiron në rrjetet sociale

20:39, 19/11/2019

Një video nga momentet e stërvitjes së skuadrës së Egnatias po bënë xhiron në internet.

Lojtarët Rrogozhinas teksa stërviten në një fushë të mbuluar nga uji, nuk ngurojnë të hidhen edhe mbi pellgjet me ujë.

Pikërisht ky moment nga video është postuar nga faqja e njohur në Insatgram  “Chefaticallavitadabomber”.  Deri në këto momente kjo video është parë nga rreth 215 mijë persona, teksa të shumtë kanë qenë edhe ata që kanë komentuar.

Për më shumë shikoni pamjet:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Campo in perfette condizioni... #chefaticalavitadabomber #cfvb

A post shared by CHE FATICA LA VITA DA BOMBER® (@chefaticalavitadabomber) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco