VIDEO/ Penalltia katastrofë, lojtari vendos në rrezik jetën e tifozëve. Shikoni çfarë bën...!

VIDEO/ Penalltia katastrofë, lojtari vendos në rrezik jetën e tifozëve. Shikoni çfarë bën...!

23:15, 16/11/2019

Në ndeshjen mes Nuneaton Sports dhe Stratford Town është goditur mbase penalltia më e keqe e historisë së futbollit.

Me siguri kemi parë penallti të ekzekutuara në mënyrë më skandaloze, por asnjëherë nuk është vënë në rrezik jeta e tifozëve mbrapa portës.

Lojtari i ekipit vendas, i cili luan në kategorinë e shtatë angleze, ka goditur një penallti për t’u harruar dhe ka shpëtuar mirë sepse topi ka goditur një nga dritat e stadiumit, por për fat të mirë askush nuk ka qenë poshtë saj në atë moment pasi mund të kishte ndodhur diçka tragjike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco