VIDEO/ Surpriza në ‘Elbasan Arena’, Andorra i shënon Shqipërisë

VIDEO/ Surpriza në ‘Elbasan Arena’, Andorra i shënon Shqipërisë

21:05, 14/11/2019

Andorra ka befasuar Shqipërinë në “Elbasan Arena”.

Miqtë kanë barazuar shumë shpejt rezultatin 1-1 në përballjen ndaj kuqezinjve e parafundit për eliminatoret në “Euro 2020”, shkruan SYRI.net.

Në minutën e 18’ ishte mbrojtësi Cristian Martinez Alejo që mposhti portierin e Shqipërisë, Etrit Berishën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco