VIDEO/ Vetëm 7 minuta lojë, shënohet goli i parë në sfidën Shqipëri - Andorra

VIDEO/ Vetëm 7 minuta lojë, shënohet goli i parë në sfidën Shqipëri - Andorra

20:52, 14/11/2019

Vetëm 7 minuta lojë i kanë mjaftuar Shqipërisë që të kalojë në avantazh 1-0 në sfidën kundër Andorras e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020.

Ishte Bekim Balaj i cili gjen rrugën e rrjetës! Pas një harkimi të Roshit nga e djathta, sulmuesi shkodran godet saktë me kokë duke tundur rrjetën!

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco