VIDEO/ Shikoni çfarë goli shënon Gareth Bale kundër Kroacisë

VIDEO/ Shikoni çfarë goli shënon Gareth Bale kundër Kroacisë

21:59, 13/10/2019

Uellsi ka barazuar rezultatin 1-1 kundër Kroacisë e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020.

Ishte anësori i Real Madridit, Gareth Bale, ai që shënoi për vendasit golin e barazimit në fund të pjesës së parë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco