VIDEO/ Tifozët shqiptarë vënë duart në kokë nga rasti që humbet Manaj

VIDEO/ Tifozët shqiptarë vënë duart në kokë nga rasti që humbet Manaj

22:29, 11/10/2019

Po luhet në stadiumin “Sukru Saracoglu” të Stambollit sfida e Grupit H mes Turqisë dhe Shqipërisë, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë përfundoi me rrjeta të paprekura, ndërsa në të dytën kuqezinjtë mund të kishin shënuar.

Rei Manaj në minutën e 76-të humbet një rast të pastër, duke mos arritur ta shtyjë topin në portën turke.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco