Cassano flet hapur: Ja kush e fiton titullin këtë sezon në Serie A

Cassano flet hapur: Ja kush e fiton titullin këtë sezon në Serie A

23:42, 20/09/2019

Ish-sulmues i Interit dhe Milanit, Antonio Cassano ka dhĂ«nĂ« mendimin e tij pĂ«r “Scudetton”.

Transferimet e emrave si Lukaku, Sanchez e Sensi duket se kanë lënë përshtypje të mirë tek ish lojtari i Romës.

“Inter do ta fitojĂ« Scudetton”, ka thĂ«nĂ« Cassano pĂ«r ‘Corriere della Sera’.

“Fiorentina e mikut tim Montella do tĂ« jetĂ« befasia e sezonit. Ata dinĂ« tĂ« luajnĂ«â€, vijoi italiani.

Inter e ka nisur mjaft mirë edicionin e ri në Serie A, duke marrë 3 fitore në po aq ndeshje për të marrë kreun e renditjes me pikë maksimale.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco