FOTO/ Modelja e njohur ‘kalëron’ ish-futbollistin e Liverpoolit

FOTO/ Modelja e njohur ‘kalëron’ ish-futbollistin e Liverpoolit

20:03, 16/09/2019

I dha fund karrierës si futbollist që në vitin 2017, por Jermain Pennant duket se nuk po ia ndjen aspak mungesën sportit më popullor në botë, njëkohësisht edhe pasionit të tij, futbollit.

Ish futbollisti anglez i Liverpoolit po relaksohet në Marbella, me bashkëshorten e tij, modelen e njohur Alice Goodwin, e cila është shfaqur mahnitëse, në fotot që çifti ka përzgjedhur t’i ndajë me fansat.

Jermain Pennant ka qenë pjesë e Liverpoolit në sezonet 2006-2009, kur shikohej si një nga yjet e futbollit anglez, por që atëherë karriera e tij mori tatëpjetën dhe tani 32-vjeçari është shndërruar në një yll show-bizi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco