Sensi realizoi, e fejuara poston një foto ku shpreh gëzimin

Sensi realizoi, e fejuara poston një foto ku shpreh gëzimin

12:06, 15/09/2019

Stefano Sensi ngriti në këmbë “San Siron” me golin që shënoi ndaj Udineses, që i mjaftoi Interit për të marrë fitoren e radhës. Ky finalizim ka gëzuar pa masë edhe të fejuarën e tij, Giulia Amodio, e cila ishte e pranishme në stadium.

“Je kampioni im”, – shkruan modelja italiane në rrjetet sociale. Çifti po bën këto ditë shpërnguljen përfundimtare në Milano.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco