VIDEO/ Juventus dyfishon shifrat me Ronaldon, por ja çfarë ndodh

VIDEO/ Juventus dyfishon shifrat me Ronaldon, por ja çfarë ndodh

18:39, 24/08/2019

Nuk mund të mungonte Cristiano Ronaldo.

Pas golit të Chiellinit Juventus dyfishoi rezultatin falë golit të yllit portugez, i shënuar në minutën e 34 të takimit.

Por ka qenë vendimi i VAR më pas që e ka konsideruar të pavlefshëm golin e ish lojtarit të Real Madrid.

Sfida në “Tardini” po flet vetëm për kampionët, ndërsa Parmës do ti duhet vetëm të mos pësojë më shumë gola.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco