VIDEO/ Kukësi fiton penallti përballë Partizanit, shikoni ekzekutimin nga Shkurtaj!

VIDEO/ Kukësi fiton penallti përballë Partizanit, shikoni ekzekutimin nga Shkurtaj!

19:42, 23/08/2019

Kukësi ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Partizanit, sfida hapëse për sezonin e ri në Kategorinë Superiore.

Në minutën e 39’ Vasil Shkurtaj tregohet i saktë nga pika e bardhë e penalltisë dhe kalon verilindorët në avantazh!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco