Këto janë rezultatet e ndeshjeve të para kualifikuese në Europa League

Këto janë rezultatet e ndeshjeve të para kualifikuese në Europa League

23:24, 22/08/2019

Janë zhvilluar ndeshjet e para kualifikuese në “play-off”-in e Europa Leagues.

Feyenoord, PSV, Celtic, Espanyol e Wolves arritën fitore të rëndësishme dhe janë shumë pranë kualifikimit në fazën e grupeve për trofeun e dytë më prestigjioze në rang klubesh.

Ja të gjitha rezultatet:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco