Dëmtimi i Ronaldos, ja të rejat e fundit

Dëmtimi i Ronaldos, ja të rejat e fundit

14:58, 20/08/2019

Cristiano Ronaldo mungoi në dy miqësoret e zhvilluara nga klubi i Juventus, për shkak se kishte shqetësime muskulore. Por tashmë portugezi e ka lënë pas atë dëmtimin dhe do t’i bashkohet  grupit në stërvitje.

Kështu Ronaldo do të jetë prezent në fushë, në ndeshjen e parë të kampionatit.

Juventusi do të luaj me Parmën dhe për atë ndeshje do të llogaris dhe shërbimet e “yllit” portugez.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco