VIDEO/ Dybala realizon një Eurogol, i dërgon një sinjal të qartë Juventusit

VIDEO/ Dybala realizon një Eurogol, i dërgon një sinjal të qartë Juventusit

23:17, 17/08/2019

Paulo Dybala i ka çmendur të gjithë me goli e shënuar në miqësoren e zhvilluar ndaj Triestinës.

Në minutën e 38-të të sfidës, argjentinasi merr një asist nga Bernardeski, futet brenda zonës, pasi shmang bukur një kundërshtar, surprizon portierin më një parabol fantastike duke e dërguar topin në fundin e rrjetës.  Një gol fantastik që ja vlen të rishikohet disa herë sidomos nga drejtuesit e skuadrës së Juventus të cilët po kërkojnë ta largojnë nga skuadra

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco