FOTO/ Teuta-Ventspils, formacionet zyrtare. Shkëmbi ndryshon sulmin e durrsakëve

FOTO/ Teuta-Ventspils, formacionet zyrtare. Shkëmbi ndryshon sulmin e durrsakëve

16:21, 18/07/2019

Teuta do të luajë pasditen e sotme në “Niko Dovana” ndeshjen e kthimit të turit të parë të Europa League kundër Ventspils, shkruan Syri.net.

Skuadra durrsake ka një mision tejet të vështirë, pasi i duhet të përmbysë humbjen 3-0 që pësoi në Letoni.

Ky takim do të luhet në orën 17:00 dhe tashmë janë publikuar formacionet zyrtare.

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi, ka bërë disa ndryshime në formacion, ku në majë të sulmit ka preferuar dyshen Nikac-Busic, duke ulur në stol Prognin.

Më poshtë mund të shihni formacionet e të dy ekipeve dhe se si do të rreshtohen në fushën e lojës.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco