Tashmë gjithçka zyrtare konfirmohet largimi i lojtarit nga Barcelona

Tashmë gjithçka zyrtare konfirmohet largimi i lojtarit nga Barcelona

21:31, 25/06/2019

Ndeshja e fundit që luajti me Barcelonën ishte në humbjen ndaj skuadrës   së Valencias në maji të këtij viti në “Coppa del Rey”.

Koeçidencë interesante pasi skuadra që ai tashmë është transferuar, është Valencia, Jasper Cillesen ka kaluar testet mjekësore tek skuadra e tij e re pak orë më parë dhe ky transferim ka kushtuar 30-milion euro.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco