Dëmtimi i Salah, Liverpool merr vendimin ZYRTAR para duelit kundër Barçës

Dëmtimi i Salah, Liverpool merr vendimin ZYRTAR para duelit kundër Barçës

13:30, 06/05/2019

Mohamed Salah nuk do të luaj në ndeshjen e kthimit të gjysmëfinales së Champions Leagues kundër Barcelonës.

Lajmin e ka bërë të ditur trajneri i “Reds”, Jurgen Klopp në konferencën para ndeshjes në "Anfield".

“Të dy, Mohamed Salah dhe Roberto Firmino nuk janë në dispozicion”, ka thënë trajneri gjerman.

Salah u dëmtua në kokë në fundjavë në ndeshjen kundër Newcastle.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco