VIDEO/ Messi i pandalshëm, Barcelona i shënon golin e dytë Liverpoolit

VIDEO/ Messi i pandalshëm, Barcelona i shënon golin e dytë Liverpoolit

22:36, 01/05/2019

Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë përballë Liverpoolit në gjysmëfinalen e Championsit që po zhvillohet në “Camp Nou”.

Në minutën e 75’ ishte Leo Messi i cili shënoi me portën e boshatisur. 

I gjithë stadiumi "shpërthen" në festë pasi katalanasit me këtë fitore kanë hedhur një hap të rëndësishëm drejt kualifikimit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco