FOTO/ ‘AS’ e bën të kryer, Real Madrid ka arritur akordin me Eriksen

FOTO/ ‘AS’ e bën të kryer, Real Madrid ka arritur akordin me Eriksen

11:50, 01/05/2019

Sipas medieve të njohura ndërkombëtare, "Dario" dhe "AS", Real Madridi tashmë ka arritur një marrëveshje me yllin e Tottenhamit, Christian Erkisen.

"Los Balancos" tashmë do të negociojë me Tottenhamin për të mbyllur marrëveshjen përfundimtare.

Image

Ndërkohë, Reali pritet të paguajë 120 milion euro për kartonin e danezit.

Por kjo shifër mund të ulet, duke parë që kontrata e mesfushorit skadon në vitin e ardhshëm.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco