VIDEO/ Humor anglez, tifozi i Liverpoolit hedh në shatërvan atë të Barcelonës

VIDEO/ Humor anglez, tifozi i Liverpoolit hedh në shatërvan atë të Barcelonës

08:43, 01/05/2019

Gjysmëfinalja e parë e Championsit mes Barcelonës dhe Liverpoolit në “Camp Nou”, që do të zhvillohet sonte, pritet të jetë mjaft interesante.

Për këtë arsye, mijëra tifozë anglezë kanë udhëtuar në Barcelonë për ta ndjekur këtë ndeshje.

Pamjet e publikuara në rrjetet sociale tregojnë se tifozët e Liverpoolit janë duke e shijuar udhëtimin në qytetin e Barcelonës, veçanërisht në rrugën e famshme “La Rambla”.

Në videon e mëposhtme, shfaqen pamje të humorit që ata kanë krijuar në qytetin spanjoll.

Një tifoz i Liverpoolit shtyn brenda në shatërvan një person që po qëndronte aty pranë (mesa duket ishte tifoz i Barcelonës), gjest ky që shkakton të qeshura.

Më pas fansat e “The Reds” nisin të këndojnë, siç mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco