VIDEO/ Panama i shënon këtë gol Brazilit

VIDEO/ Panama i shënon këtë gol Brazilit

18:53, 23/03/2019

Panama ka barazuar rezultatin 1-1 në miqësoren e luksit përballë Brazilit.

Machado realizoi me kokë në minutën e 36’ të ndeshjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment