Dalin pamjet/ Punimet drejt fundit, ja si duket nga brenda ‘Arena Kombëtare’

Dalin pamjet/ Punimet drejt fundit, ja si duket nga brenda ‘Arena Kombëtare’

10:26, 15/02/2019

Vijojnë punimet me ritme të shpejta, për ndërtimin e stadiumit “Arena Kombëtare”.

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar edhe pamjet më të fundit nga impianti i ri, ku duket qartë se tani kanë përfunduar punimet kryesore.

Në momentin kur prania e vinçave të mos jetë e nevojshme, do të nisë edhe puna për sistemimin e fushës në stadium.

Ja pamjet VIDEO brenda stadiumit:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment