Real Madrid me transferim surprizë nga PSG-ja

Real Madrid me transferim surprizë nga PSG-ja

14:05, 13/01/2019

Real Madrid dëshiron ta transferojë një mbrojtës në këtë afat kalimtar të janarit.

Real Madrid është duke tentuar ta transferoj Maruqinhos nga PSG-ja.

Skuadra spanjolle ka filluar kontaktet e para me agjentin e mbrojtësit brazilian, e që marrëveshja është shumë afër të arrihet.

Marquinhos ka kohë që po e kërkon largimin nga PSG-ja, andaj Real Madrid dëshiron t’i marrë shërbimet e tij.

Madrilenët duhet të paguajnë rreth 40 milionë euro për ta transferuar brazilianin në Santiago Bernabeu.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco