Pas nënshkrimit me Barcelonën, flet talenti

Pas nënshkrimit me Barcelonën, flet talenti

13:13, 12/01/2019

Mbrojtësi 19 vjeçar po konsiderohet si e ardhmja e mbrojtjes. Këtë epitet e ka fituar falë paraqitjeve të jashtëzakonshme me Toulouse.

Francezi madje konsiderohet si “Varane i ri”, por ai ka zgjedhur të transferohet tek rivalët kryesorë të Varanes.

Për këtë lëvizje në karrierën e tij, 19 vjeçari është shprehur jashtëzakonisht i lumtur.

“Mezi po pres që të mbrojë këto ngjyra” ka thënë Todibo për “Sport”.

“Jam duke realizuar një ëndërr që kam pasur që kur isha i vogël. Gjithmonë e kam dashur Barcën” ka thënë lojtari.

Ende nuk dihet nëse Todibo do të qëndrojë tek skuadra e Barcës apo do të dërgohet diku në formë huazimi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco