Barcelona po mendon huazimin e Moratas

Barcelona po mendon huazimin e Moratas

23:08, 11/01/2019

Barcelona po synon të transferojë sulmuesin e Chelseas, Alvaro Moratën.

Sipas gazetës “Sport” raporton se Barcelona ka filluar sondazhet brenda klubit për transferimin e sulmuesit spanjoll.

Barcelona nuk kërkon të futet në garë dhe të ofrojë shumë marramendëse, pasi e do vetëm si huazim për pjesën e dytë të kampionatit.

Chelsea dhe Barcelona kanë biseduar në kohën e fundit për Ëillian, por që marrëveshja mbetet larg.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco