VIDEO/ Super-talenti 12-vjeçar që po çmend gjithë botën e futbollit

VIDEO/ Super-talenti 12-vjeçar që po çmend gjithë botën e futbollit

18:35, 01/01/2019

Talenti brazilian, që luan për Flamengon, ka çmendur të gjitha ekipet e mëdha dhe ata që ia kanë parë videot.

Për të, ndër të tjerë është e interesuar edhe Barcelona.

Ndiqeni videon e tij dhe binduni! /Ekspres/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco