VIDEO/ Fitore bindëse nga Madridi, presion Barcelonës

VIDEO/ Fitore bindëse nga Madridi, presion Barcelonës

14:50, 08/12/2018

Atletico Madrid ka fituar me rezultatin 3-0 përballë Alaves dhe është bashkuar me Barcelonën në krye të La Ligas me pikë të barabarta 28.

Por, Barcelona ka një ndeshje më pak.

Autorët e golave ishin, Kalinic (25'), Grizmann (82') dhe Rodrigo (87').

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco