Pas bisedës me Perez, ky lojtar i thotë lamtumirë Real Madridit!

Pas bisedës me Perez, ky lojtar i thotë lamtumirë Real Madridit!

08:22, 28/11/2018

Isco përfundimisht do largohet nga Real Madrid.

Mesfushori spanjoll e ka humbur rëndësinë te “Los Blancos”, prandaj do të largohet nga “Santiago Bernabeu”.

26-vjeçari është pozicionuar në stolin rezervë dhe nuk po e bind Solarin për t’i dhënë sa më shumë minuta në dispozicion.

Mediat spanjolle raportojnë se Isco është takuar me Florentino Perez prandaj ky i fundit nuk llogarit shërbimet e tij.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco